O nás

Apartmán Boroví se nachází na klidném místě u lesa v obci Srbsko, je obklopen zelení a nabízí možnost vlastního stravování, posezení s grilem, bezplatné Wi-Fi a možnost parkování.

Je součástí rodinného domu, umístěn v přízemí, se samostatným vchodem. Má kompletně vybavenou kuchyň, obývací část s TV, ložnici a koupelnu s WC a další samostatné WC.

V obci je pro hosty k dispozici několik restaurací a obchod s potravinami.
Na vlakové nádraží v Srbsku je to od apartmánu cca 12 minut pěšky a jezdí z něj přímé spoje směr Praha a Plzeň.

Apartmán leží v blízkosti slavného hradu Karlštejn, uprostřed chráněné krajinné oblasti Český kras, kterým protéká řeka Berounka. Hostům se tak nabízí skvělé příležitosti pro sport, poznávací výlety a rekreaci, a to vše pouhých 35 km od Prahy.
Pěší chůzí se za necelou hodinu dostanete k lomům Velká a Malá Amerika, do Údolí děsu s dřevěnými sruby z počátků trampingu i k Bubovickým vodopádům.

Srbskem vede cyklistická stezka Po stopách českých králů, v Karlštejně kromě tenisových kurtů naleznete i golfové hřiště s tréninkovým a cvičným zařízením, které je vzdáleno 5 km. Do berounského Golf Resort je to 11 km. V Berouně můžete rovněž navštívit aquapark.  Návštěvníky je také vyhledáván hrad Křivoklát, Točník a Žebrák, nedaleké Koněpruské jeskyně, sklárna v Nižboře. Za 20 minut dojedete autem na Zličín s nákupními centry. Na požádání je dostupná doprava z pražského letiště, které je vzdálené 32 km.

Rychlý kontakt

Mgr. Naděžda Sojková

Srbsko 218

267 18 Karlštejn


Napište nám e-mail
  1. Uvítám jakékoli dotazy. Mgr. Naděžda Sojková